MPP2017

Ruszamy z zapisami do edycji 2017!

Po bardzo życzliwym przyjęciu zeszłorocznej edycji Maratonu Północ-Południe oraz na podstawie wyników ankiety, którą wypełniła znaczna liczba uczestników, nie pozostało nam nic innego, jak zabrać się za organizację kolejnej edycji. Tym samym mamy nadzieję, że Maraton Północ-Południe na trwałe zagości w kalendarzu sportowych imprez rowerowych w formule samowystarczalnej jako impreza cykliczna.
Wychodząc naprzeciw wielu opiniom, jakie dotarły do Nas w zeszłym roku, postanowiliśmy dokonać modyfikacji górskiego odcinka trasy. Jednocześnie postanowiliśmy uatrakcyjnić nieco maraton poprzez wprowadzenie zmiennej górskiej końcówki trasy.
W tym roku pojedziemy na wschód od Krakowa, przez liczne pasma Beskidu Wyspowego, Gorce, Pieniny, by tradycyjnie zafiniszować na Głodówce. Nowa trasa to zdecydowanie więcej metrów do podjechania i odrobinę dłuższy dystans ale za to mniej sztywnych ścianek w końcówce. Tym niemniej szykujcie się na ostry bój na ostatnich 150 km trasy.
Jeszcze nie wiemy, w jakim cyklu zmieniać się będą trasy (o ostatecznym kształcie zdecydujemy po tegorocznej edycji), ale miłośnicy rzeźnickich ścianek z zeszłego roku nie muszą się martwić – one na pewno wrócą na trasę Maratonu Północ-Południe!

Szczegóły w Komunikacie Technicznym nr 1. Zapraszamy do lektury i zapisów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *